Historia naszej hodowli - czyli jak zaczęła się nasza pasja.
----------------------------------
Jak kupić kociaka ?
----------------------------------
Wyprawka dla kociaka
----------------------------------
Wystawy - informacje dla początkujących
----------------------------------
Archiwum newsów
 
----------------------------------


 
 News
 
Nowe zdjęcia kociąt !
2011-03-31 14:21

Mario Supurrsonic*PL

Morio - imię to zgodnie z tradycją w naszej hodowli wywodzi się z kultury Japońskiej. Morio oznacza opiekuna, obrońcę.  

Morio jest niezwykle kontaktowym kociakiem, uwielbiającym ludzkie kolana, na których można się położyć, rozciągnąć i zasnąć głębokim snem. Jest to maluch, który odznacza się najgłośniejszym mruczeniem z całego rodzeństwa.  Podąża za człowiekiem i wyczekuje chwili, kiedy pojawi się możliwość wskoczenia na kolana. Od swojej Mamy nabył umiejętności lizania człowieka po buzi, więc przyszli opiekunowie będą mieli zapewniony peeling twarzy ;) Śmiały i odważny kociak, uwielbiający zabawę i dokuczenia swojemu bratu Michio. Aportuje myszki i piłeczki. Łakomczuch.

Zapowiada się na dużego kocurka.

Morio w dzieciństwie miał problemy z oczkiem, w chwili obecnej oczko zostało wyleczone. Jednakże kociak może wymagać kontrolii okulistycznych.

Cena za Mario jest bardzo atrakcyjna.

 


 

Michio Supurrsonic*PL

 

  Imię Michio oznacza  Drogę Życia. Michio jest największym kociakiem z miotu. Zapowiada się na ogromnego chłopca,  jest również właścicielem jednego z najbardziej oryginalnych umaszczeń występujących wśród ragdolli - cream mitted. Ma wspaniały temperament, wiernie odzwierciedlający standard ragdolla. Koto – pies, podąża za człowiekiem jak cień, oczekując na kolejną porcję głasków i zabaw. Zwariowany kociak, ponad wszystko ceniący sobie  dobrą rozrywkę.  Imprezowicz i prowodyr wszelkich harców domowych.  Miłośnik  Eurosportu ;) Uwielbia oglądać mecze piłki nożnej oraz inne sporty, w których główną rolę odgrywa piłka ;) Obserwacja piłki na ekranie i próby jej złapania są jego ulubioną grą zręcznościową ;)

Kociak ma szanse na zaprezentowanie swoich wdzięków na wystawie w klasie kastratów !

 

 


 

Madonna Supurrsonic*PL


  

Jedyna dziewczyna wśród kociąt. Madonna otrzymała muzyczne imię . Jest niezwykle przebojową i rezolutną kocią damą jak na właścicielkę takiego imienia przystało. Kotka posiada bardzo piękne umaszczenie blue tortie bicolour i jest jedną z niewielu przedstawicielek  rasy ragdoll w Polsce w takim kolorze. Madonka to spokojna i zrównoważona dziewczynka, stale szukająca kontaktu z człowiekiem i upominająca się o swoją porcję pieszczot. Delikatna  i mądra kotka ma naturę filozofa.  Długo analizuje swoje plany np. wskoczenia na kanapę ;) Zanim podejmie jakąkolwiek decyzje zastanowi się kilkakrotnie czy faktycznie będzie ona słuszna i warta wysiłku z jej strony. Leniuszek, kochający spanie w łóżku – najlepiej pod kołdrą . Pasją Madonki jest także gastronomia. Jest to jedyna dziedzina, w której kotka zachowuje się spontanicznie i jak tylko usłyszy dźwięk otwieranej lodówki, natychmiast materializuje się obok.